Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інформація про відзначення Дня Соборності України

       День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

    Саме тому в Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ст. з нагоди Дня Соборності України та 100-ї річниці проголошення Акту злуки УНР ТА ЗУНР пройшли такі тематичні заходи: 

  • виховні години: «Україна – єдина Соборна  держава», «Славетні імена України», «Співаєм славу тій події і тепер»;
  • перегляди художніх та документальних фільмів, які тематично пов’язані з цією датою;
  • книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна”;
  • конференція шкільного осередку лідерів учнівського самоврядування «ЛАДSTAR» на тему: «Соборність України: від ідеї до сьогодення», під час якої учні представили свої презентації, підготували та переглянули короткі відеоролики про Соборність, пригадали прислів’я та приказки про Україну рідну Батьківщину. Вчитель історії Рузана Зброй провела бесіду «Україна - Соборна держава», закріпивши її вікториною. На конференцію була запрошена директор сільського краєзнавчого музею Миколайчук Інна, яка розповіла, безпосередньо, про наших земляків та їхню роль у підписанні Акту Злуки 1919 року.

     Дистанційно учні нашої  школи під час конференції  долучилися до живого ланцюга єднання (виклали фото в соцмережі «В єдності наша сила»), що є символом об’єднання всіх земель нашої країни, її цілісності і єдності народу. 

     Усі проведені заходи  підпорядковувались  меті  виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторії та культурних надбань українського народу.« повернутися до списку новин