Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Практичний семінар учителів 4 класів

       16 жовтня 2018 року відбувся практичний семінар учителів 4 класів освітніх закладів у Танському навчально-виховному комплексі. Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи учителя Завадської Т.В. щодо ролі самостійної роботи у формуванні математичної компетентності учнів на уроках математики.

  У «ранковому колі» педагоги познайомилися, висловили власні очікування, обмінялися інформацією з даної проблеми.

  Тетяна Василівна запропонувала  колегам презентаційні матеріали, у яких розкрила суть, мету, завдання, різновиди самостійних робіт у початкових класах.

  Під час роботи в групах учителі складали алгоритми ділення  багатоцифрових чисел на одноцифрове, двоцифрове число, ділення з остачею. Кожна група презентувала  способи розв’язування різновидів складених задач.

    Учитель Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гура Л.М. поділилася власним досвідом з використання завдань практичного спрямування на уроках математики.

   З методикою проведення самостійної роботи учнів на уроці учасників семінару ознайомила Бержанір Г.І, методист РМК.

      Про діяльність учителів 1-4 класів Танського НВК розповіла директор закладу Зозуля О.А.

     З метою ознайомлення з освітнім середовищем початкової школи, учителі 4 класів також відвідали Доброводівський навчально-виховний комплекс (директор Білик І.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Пентій М.Г.).« повернутися до списку новин