Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

На Уманщині відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок

   14 січня на території ДІАЗ Стара Умань відбувся вже традиційний на Уманщині фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір». Участь у ньому взяли творчі колективи, хори та ансамблі з різних куточків нашого краю аби радувати гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок і щедрівок.

    Відкрив офіційну частину свята дитячий вокальний ансамбль «Радість» Бабанської ДМШ Дмитрушківської ЗОШ, керівник Юлія Мазура. Після чого з вітальними словами звернулися до всіх присутніх голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко та голова районної ради Оксана Супрунець.

     Євгеній Данченко привітав учасників та гостей свята з новорічно-різдвяними святами: «Шановні жителі Уманщини та гості свята! Вітаю вас із прийдешнім 2019 роком! Бажаю щастя, здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним! Нехай чарівні зимові свята подарують радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. Підтримуйте та шануйте наші традиції, гарно  щедруйте, щедро посівайте».

     Завзято, колоритно, зі справжньою українською душевністю і щирістю учасники фестивалю співали щедрівки, колядки, бажали землякам щедрих врожаїв та доброї долі, демонструючи всю чарівність та багатство народних традицій.

     Умілі господині сіл району частували гостей пирогами, а діти-учасники фестивалю мали змогу відвідати майстер-клас з виготовлення різдвяних дзвіночків з глини у творчій майстерні Діда Панаса й Тараса.

       Проведення свята отримало схвальну підтримку не лише від учасників, а й від гостей та глядачів, адже відродження та популяризація української обрядової та звичаєвої культури, виявлення і підтримка молодих виконавців стало запорукою об’єднання всіх учасників фольклорного фестивалю в ім’я миру та любові до України.« повернутися до списку новин