Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення районного свята до Дня Святого Миколая

          19 грудня 2018 року в Родниківському будинку культури проведено районне свято до Дня Святого Миколая, на якому зібралися обдаровані діти, діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти загиблих учасників антитерористичної операції.

        Зі словами вітань та щирими побажаннями до них звернулися очільники району Євгеній Данченко та  Оксана Супрунець.

      Звертаючись до маленьких винуватців святкового дійства, Євгеній Михайлович відмітив: «Діти покладають на Миколая особливі надії, адже щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити мрії. Тож нехай Святий Миколай-чудотворець дарує вам втілення найзаповітніших бажань! Бажаю, щоб у цей день кожен з вас одержав приємну звістку, щоб завжди поруч були люди, які підтримають і допоможуть, щоб з обличчя не сходили щира посмішка і гарний настрій».

      Оксана Анатоліївна привітала дітвору із Днем Святого Миколая Чудотворця і прийдешніми новорічними святами. Побажала всім у ці святкові дні миру, світла та добра. Щоб в Україні нарешті все налагодилося і Господь Бог оберігав нас усіх і нашу державу. Сказала: «Любі діти, будьте такими ж щедрими, доброзичливими та вихованими, як чарівник Миколай. Нехай Чудотворець зігріє вас добром, любов’ю, і принесе мішок здоров’я! Зі святом!....»

         Святкову виставу «У пошуках Святого Миколая» для дітей пільгових категорій підготували працівники Центру дитячо-юнацької творчості та вихованці гуртків. Під час якої продемонстровано виступи хореографічних колективів Городницької, Ладижинської, Дмитрушківської, Сушківської, Полянецької, Паланської загальноосвітніх шкіл.

        Кульмінацією свята була поява самого Святого Миколая, який побажав присутнім здійснення найзаповітніших мрій, закликав їх жити в мирі, злагоді та вершити добрі справи.

        Сповнені радісними почуттями, задоволені від свята та солодких подарунків діти повернулися в свої домівки.« повернутися до списку новин