Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА

     10 січня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації, яку провів начальник відділу Борис Бондар. Участь у засіданні колегії взяли голова районної ради Оксана Супрунець та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький.

       Під час засідання розглянуто питання:

- Про затвердження плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2019 рік.

- Про стан виконання районної програми розвитку дошкільної освіти  та завдання на період до 2022 року.

- Про створення нового освітнього простору для першокласників, забезпечення доступності та комфортності сучасних умов навчання, розвитку та спілкування учасників освітнього процесу.

     По першому питанню поінформував начальник відділу освіти, молоді та спорту Борис Бондар, який проаналізував діяльність відділу за 2018 рік та розповів про пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік.

     Друге питання озвучила головний спеціаліст відділу Наталя Осипенко. У своєму виступі вона проаналізувала виконання районної програми розвитку дошкільної освіти, вказавши на підтримку райдержадміністрації, районної ради та сільських голів, батьківських рад щодо удосконалення матеріально-технічної бази дитячих установ. Співдоповідачами по даному питанню були завідуючі Родниківського ДНЗ (Петренко Л.М.) та Сушківського ДНЗ (Яременко О.Д.).

    Про створення нового освітнього простору для першокласників, забезпечення доступності та комфортності сучасних умов навчання, розвитку та спілкування учасників освітнього процесу доповіла методист районного методичного кабінету Галина Бержанір. Вона акцентувала увагу на впровадженні освітньої реформи Нова українська школа в навчальний процес та розповіла про забезпечення перших класів сучасними меблями, комп’ютерною технікою та дидактичними матеріалами.

     З усіх питань порядку денного колегія ухвалила відповідні рішення.

     Після засідання колегії працівники районного центру культури та дозвілля привітали керівників закладів освіти з новорічно-різдвяними святами.« повернутися до списку новин