Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення районного етапу конкурсу «Учень року – 2018»

   20 березня 2018  року в актовій залі Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка проведено очний етап районного конкурсу «Учень року – 2018».

     Заявки на участь у конкурсі подали 12 переможців шкільних турів: 6 у номінації «Інтелект року», та по 3 в номінаціях «Спортсмен  року» та «Творча особистість року».

 

     Конкурс оцінювало компетентне журі.

    Відповідно до умов конкурсу учасники презентували себе та представляли проекти «Що я зроблю, щоб Україна процвітала» (номінація «Інтелект»), «Мистецтво врятує світ» (номінація «Творча особистість року»), «Чому саме цей вид спорту» (номінація «Спорт»).

    Школярі мали протягом 10-15 хвилин представити на розсуд членів журі свої генеративні ідеї  щодо поліпшення життя своєї Батьківщини та їх власного вкладу у цей поступ, розкрити значення мистецтва, важливість спорту.

     Виступи учнів характеризувалися змістовністю, логічністю викладу думок. Приємно те, що всі вболівають за Батьківщину, пройняті патріотизмом.

     Переможці в кожній номінації, як звичайно, будуть оголошені на районному фестивалі «Перлини майбутнього».

 

     Методист РМК                                                                      Н.Д.Ткаченко« повернутися до списку новин