Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інтегрований семінар – практикум для вчителів природничих дисциплін

         18 березня 2019 року на базі Юрківського НВК відбувся інтегрований  семінар - практикум для вчителів природничих дисциплін з теми «Сучасні інноваційні технології як найбільш ефективні засоби формування життєвих компетентностей учнів на уроках та в позаурочний час». 

    В роботі семінару взяла участь завідувач РМК І.М.Світова. Зустріли учасників семінару привітальна група та директор навчального закладу Дячук Л.С.

   Учасники семінару відвідали  майстер клас з географії у 6класі на тему «Клімат. Кліматичні пояси» (учитель Я.В.Франко),  з біології у 8 класі  на тему «Будова та функції головного мозку» (вчитель біології  Н.В.Дячук), з хімії в 11 класі на тему «Шкідливий вплив алкоголю на організм людини» (вчитель К.С.Криворучко).

     В ході роботи семінару вчителі географії КолодистенськоїЗОШ І-ІІІступенівПопадик-Томишинець М.В., СобківськогоНВК Пічкур І.Д, Посухівського НВК Пікус І.В.,Танського НВК Горобець Н.Г.презентували туристичні шляхи свого села.

     С.В.Карпова, керівник РМО  виступила  з питання впровадження STEM в освітній простір навчального закладу: дидактичні можливості цифрового мікроскопу «Левенгук» у формуванні в учнів практичних навичок.

     З учасниками семінару Л.В.Курган, методист РМК провела тренінгове заняття «Професійна компетентність педагога». Для учасників семінару проведено екскурсію по Юрківському лісництву.

 

 

Методист РМК                                                            Л.В.Курган« повернутися до списку новин