Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Halloween у Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка

 Уже другий рік поспіль у Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка святкується Halloween. Засновник свята – волонтер міс Емілі Кін, організатори – вчителі англійської мови Л.В. Малюга та   О.С. Баранюк, учасники – учні  1-11 класів та їхні класні керівники. Кожен клас оформляв відповідно класну кімнату, створював Світильник Джека (Джек-Ліхтар) та інші символи цього свята.

     Учні 1-4 класів святкували Halloween 30 жовтня, а 31 жовтня урочисто в актовій залі школи отримали грамоти за зайняті місця у різних номінаціях та подарунки від Емілі Кін. Щодо подарунків: їх для наших школярів придбала мати Емілі у США і передала на Україну. Діти були радісні та щасливі.

    Після уроків учні 5-11 класів зібралися для святкування. Міс Емілі Кін привітала всіх зі святом і запропонувала розділитися на команди, щоб проходити різні діяльності: «Метання дротиків», «Мумія», «Павутина» та ін. І насамкінець – демонстрація костюмів на сцені актової зали. Всі учасники отримали подарунки-сувеніри від Емілі Кін. Школярі подякували за організацію свята та подарунки.

   « повернутися до списку новин