Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інтегрований семінар-практикум для вчителів природничих дисциплін

    13березня 2018 року на базі Іванівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів відбувся інтегрований  семінар-практикум для вчителів природничих дисциплін з теми «Сучасні інноваційні технології як найбільш ефективні засоби формування життєвих  компетентностей учнів на уроках та в позаурочний час». В роботі семінару взяли участь завідувач РМК Світова І.М., викладачі кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені П.Тичини О.В. Браславська та О.І.Ситник.

   

     Зустріли учасників семінару привітальна група та директор освітнього закладу Оверчук О.М., який ознайомив присутніх із досягненнями та перспективами розвитку навчального закладу і побажав учасникам семінару плідної роботи. Заступник директора з НВР Коц Л. М., презентувала роботу вчителів географії Омельчука С. О., біології Кривошиї Н.І., хімії Кліщ Г.М. О.В.Браславська, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені П.Г. Тичини звернула увагу учасників семінару на роль педагогічних технологій у формуванні предметної   географічної компетенції.

     Учасники семінару відвідали уроки з географії у 6 класі  на тему «Острови в океані» (вчитель С.О.Омельчук), з біології у 8 класі на тему«Сенсорні системи руху, дотику, температури,  болю» (вчитель Кривошия Н. І.), з хімії у 9 класі на тему«Використання спиртів. Отруйність спиртів, їх  вплив на організм людини» (вчитель Кліщ Г. М.). Панорамою методичних знахідок поділилися С.О.Омельчук, Кривошия Н. І., Кліщ Г. М. під час проведення майстер-класів,  у яких активно взяли участь вчителі району.

   

   

 « повернутися до списку новин