Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Практичний семінар бібліотекарів закладів загальної середньої освіти

       19 березня 2019 року на базі Доброводівського навчально-виховного комплексу проведено семінар бібліотекарів закладів загальної середньої освіти на тему «Сучасні технології бібліотечного обслуговування».

  Директор навчального закладу Білик І.В. презентувала роботу школи та шкільної бібліотеки.

          Розпочався   семінар  з   літературної   п’ятихвилинки,    приуроченій 89 річниці з дня народження видатної письменниці України Ліни Костенко.

  Власним досвідом роботи з питання «Бібліотечне обслуговування: реалії сьогодення» поділилась Зозуля Н.А., бібліотекар Доброводівського НВК та провела огляд тематичних книжкових виставок.

              

 

     Методист РМК, Баранюк Т.В., ознайомила присутніх з сучасними технологіями бібліотечного обслуговування.

       На практичній частині  учасниками семінару здійснено віртуальну екскурсію по селу та відвідано постановку казки «Бабина дочка, дідова дочка».

      

      І на завершення семінару був проведений  лекторій для новопризначених шкільних бібліотекарів з питання «Анкетування, як засіб моніторингу громадської думки». Його провела Любарська Л.В., бібліотекар Старобабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Методист РМК                                                                                     Т.В.Баранюк« повернутися до списку новин