Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про змагання з футболу в рамках 27 комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту

     Змагання в рамках 27-х комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту тривають. 19 жовтня представників 7 сіл району зустрічало с. Іванівка. Хлопці різного віку, збірні Дмитрушківської, Іванівської Бабанської, Кочубіївської, Городецької, Полянецької ЗОШ та Доброводівського НВК показали свою майстерність у грі з футболу.

     Команди було поділено на дві групи. Групу А очолили переможці минулорічних змагань, команда Дмитрушківської ЗОШ. На чолі групи Б – володарі другого місця, команда Городецької ЗОШ. Інші команди були розподілені методом жеребкування. Так, до групи А увійшли команди Кочубіївської, Полянецької та Іванівської ЗОШ. Суперниками Городецької ЗОШ стали команди Бабанської ЗОШ та Доброводівського НВК.

    За результатами групових змагань VІІ місце за Іванівською ЗОШ. Протистояння між командами, які посіли ІІІ місце (Полянецька ЗОШ та Доброводівський НВК) закінчилось з рахунком 1:1, тому лише після серії пенальті (рахунок 4:2 на користь Полянецької ЗОШ) були визначені V та VІ місця. Аналогічна ситуація з командами, які посіли ІІ місце у групових етапах. Після результату 0:0 між командами Кочубіївської та Бабанської ЗОШ, за серією пенальті з рахунком 3:0 на користь Кочубіївки, ІVмісце – Бабанська ЗОШ, ІІІ – Кочубіївська ЗОШ.

  Фінальні змагання між переможцями групових етапів, командами сіл Дмитрушки та Городецьке,принесли беззаперечну перемогу минулорічному лідеру. Перемігши суперника з рахунком 6:0, І місце за командою Дмитрушківської ЗОШ, ІІ – Городецька ЗОШ.

     Кращими гравцями турніру стали Ткачук Владислав (Дмитрушківська ЗОШ), Таранюк Олександр (Кочубіївська ЗОШ) та Смілянець Ілля (Городецька ЗОШ).

     Дякуємо учасникам за захоплюючу гру та бажаємо успіхів у наступних турах!« повернутися до списку новин