Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інтегрований семінар педагогів-організаторів та соціальних педагогів

     30 жовтня 2019 року педагоги Дубівського навчально-виховного комплексу радо зустріли педагогів-організаторів та соціальних педагогів, провівши в стінах закладу освіти  інтегрований семінар на тему: «Партнерська взаємодія щодо створення комфортного освітнього простору у навчальному закладі».

     Семінар розпочався побажаннями та настановами  від привітальної групи, яка підняла настрій педагогам. Естафету прийняла Н.О.Косаринська, директор, яка представила навчальний заклад та О.В.Кіченко, педагог-організатор, яка презентувала виховну систему та продемонструвала аспекти виховної діяльності закладу. 

     Соціальний педагог А.П.Кецкало та педагог-організатор О.В.Кіченко для учасників семінару організували квест «Кібербулінг або агресія в інтернеті». Педагоги активно працювали в групах, виконували завдання та  ділилися власними рекомендаціями щодо подолання наслідків боротьби з цим негативним явищем. Підсумком квесту був банк ідей «Як вберегти дитину від неприємностей?».

     Продовженням інтегрованого семінару стала робота в локаціях.

   Соціальні педагоги створили методичний ринг, на якому Т.В.Баранюк, методист відділу освіти, молоді і спорту, ознайомила із тайм-менеджментом у діяльності соціального педагога,  Н.А.Дигалюк, практичний психолог Дубівського НВК, розповіла про соціально-психологічний супровід дітей із особливими освітніми потребами, а Л.Я.Чернишук, практичний психолог Сушківської ЗОШ, презентувала присутнім профілактичну протиалкогольну програму «Сімейна розмова».

   Для педагогів-організаторів працював методичний креатив-кейс, де Ю.В.Майдебура, методист ЦДЮТ, та О.С.Вєтрова, культорганізатор ЦДЮТ, провели коучинг «Педагогіка партнерства» як один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу», Л.І.Яцюк, педагог-організатор Доброводівського НВК довела до відома інформацію про сучасні технології групової роботи з підлітками щодо запобігання розповсюдження соціально-небезпечних явищ, а В.Л.Сироєжко, директор ЦДЮТ, надала рекомендації щодо оформлення проектів, роботи з батьками, організації виховної діяльності у контексті Нової української школи та повідомила про план роботи на наступний місяць.

    Після активної роботи присутні мали нагоду відвідати майстер-клас «Запрошую до співпраці» з виготовлення декоративного віночка у техніці «Канзаші». Свою майстерність продемонструвала керівник гуртка «Мистецтво дизайну» Центру ДЮТ Т.В.Чепіль.

    У ході інтегрованого семінару педагоги-організатори та соціальні педагоги навчилися взаємодіяти  у тісній співпраці з колегами задля створення комфортного освітнього середовища.« повернутися до списку новин