Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

«Дякую рідненька, за любов та ласку!»

   В Україні, у другу неділю травня ми відзначаємо чудове свято – День матері.

   Безумовно – це найкраща можливість нагадати матерям, як сильно ми любимо і цінуємо їх.  З нагоди цього прекрасного свята досвідченими  керівниками гуртків ЦДЮТ  та їх вихованцями було проведено ряд тематичних заходів під назвою «Дякую рідненька, за любов та ласку».

   Вихованці гуртка  «Мистецтво дизайну» – Бикова Катерина, Чепіль Наталія, Калніньш Єлизавета, Грабовенко Аліна та Середюк Аліна,оволоділи технологією виготовлення святкового магніту   «Весняний букетик". Даний майстер-  клас розробила для своїх вихованців керівник гуртка Тетяна Чепіль.

   Створенням чудових, оригінальних листівок  для своїх матусь займався творчий колектив вихованців гуртків "М'яка іграшка" та "Моделювання і пошиття одягу" - Софійка Литвин, Настя Василенко, Даша Вржещ, Максим Доленко, Ярослав Василенко, Андрій Гнилиця, Максим Шевчук, Назар Коваленко, Іра Василенко разом з керівником  гуртка Тетяною Василевською.  Також своїми варіантами святкових листівок поділилися з нами вихованці гуртка «Умілі пальчики», керівник – Любов Будченко.

    Варіант цікавого подарунка для найріднішої презентувала   своїми вихованцями керівник гуртка «Чарівна глина» - Ірина Романчук. Тепер у мам наших вихованців на холодильнику з’явиться цікавий, веселий та «смачний» магніт, власноручно виготовлений їх дітьми.

   Краса і  радість материнства завжди надихали  художників. Вихованці гуртка «Студія образотворчого мистецтва» керівник – Ірина Вовнянко та гуртка «Акварель», керівник Юлія Мамбик  підготували цілу колекцію тематичних  малюнків, портретів свої мам та святкових листівок.

   Юні актори театральних  гуртків  «Вербиченка», керівник Оксана Кифорук та  гуртка «Театральна вітальня», керівник Тетяна Осіпенко, а також вихованці фольклорного ансамблю «Дзвіночки», керівник Анна Головченко - привітали своїх матусь чудовими ліричними та зворушливими віршами, поділились історією походження свята Дня матері через соціальні мережіта розробили вітальні стінгазети та  святкові  плакати.   

   Отож, від усієї душі вітаємо усіх матусь зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!« повернутися до списку новин