Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Європейський день проти торгівлі людьми в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

     18 жовтня 2019 року в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були проведені виховні години «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки», «Торгівля людьми - грубе порушення громадянина».

      Учні мали можливість переглянути соціальні відеоролики «Не продавай себе», ознайомились із формами трудової експлуатації, правилами безпечного виїзду за кордон. Поінформовано про установи та організації, куди можна звернутися в разі потрапляння в трудове рабство. Також наголошено на тому, що може зробити кожен, щоб запобігти торгівлі людьми.

     Для молодших школярів нашої школи  була проведена акція «На запчастини тільки машини» де дітей, учні шкільного учнівського самоврядування  проінформували як поводитися в небезпечних ситуаціях та з незнайомими людьми. А також разом з ними створили плакати, на яких розмістили власні долоньки як символ єдності та сили всіх людей в боротьбі з  несправедливістю. Усі учні залишили свої підписи проти торгівлі людьми на тематичному стенді «Я проти торгівлі людьми».« повернутися до списку новин