Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про чемпіонат Уманського району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018 - 2019 років

    8 березня 2019 року був проведений другий етап чемпіонату. У стінах Родниківської ЗОШ зустрілися команди Іванівки, Городецького та Кочубіївки-1.

     Результати: Іванівка – Городецьке 0:2; Іванівка – Кочубіївка-1 1:2. Кочубіїська ЗОШ приймала волейболістів з сіл Собківка та Паланка. Ігри закінчилися з таким рахунком: Кочубіївка-2 – Паланка 0:2, Собківка – Паланка 0:2. Неявка команд Родниківки та Доброводи на другий етап принесла їм технічну поразку 0:2 та мінус одне очко до загального заліку. За результами ігор другого туру в підсумку лідер залишився незмінним. Дві перемоги принесли команді Кочубіївка-1 14 очок. 2-ге місце Паланка – 12, 3-тє Іванівка – 13 очок.

         10 березня 2019 року відбувся третій етап чемпіонату. Цього разу команда Родниківки приймала команди Іванівки, Собківки та Кочубіївки-2. Результати за іграми туру: Родниківка – Собківка 2:0, Іванівка – Кочубіївка-2 0:2, Родниківка – Кочубіївка-2 0:2 та Іванівка – Собківка 2:0. Команда Кочубівка-1 в цей час зустрічала команди сіл Паланка, Городецьке, Доброводи. Фортуна була на боці команд Кочубіївка-1 та Городецьке. Обидві команди зіграли по дві гри з переможним рахунком 2:0, завдавши поразок командам Паланки та Доброводи.

         За результатами трьох турів визначено переможця. Здобувши 20 очок чемпіоном Уманського району стала команда Кочубіївки-1. Друге місце з результатом 13 очок посіла команда Іванівки. Команди сіл Кочубіївка-2 та Паланка здобули по 12 очок. Вони розіграють третє місце на наступному етапі, під час якого будуть підведені підсумки та нагороджені переможці.« повернутися до списку новин