Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення семінару-практикуму для педагогів-організаторів

        «Шляхи вдосконалення форм і методів виховання. Мотиваційний аспект  в організації виховної діяльності учнів» – саме таку тему опрацьовували педагоги-організатори на семінарі  у Родниківській ЗОШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка, який відбувся 30 жовтня 2018 року.

   За допомогою інтерактивної вправи «Метелик» учасники семінару змоделювали галявину настрою, налаштувалися на емоційну рівновагу, на бажання працювати в команді.

    Методист Ю.В.Майдебура  та культорганізатор О.С.Вєтрова Центру ДЮТ провели аукціон, на якому кожен мав змогу придбати ті форми та методи виховної роботи, які є найефективнішими саме для їхньої школи.

    Під час роботи в групах педагоги-організатори презентували куплені лоти, обґрунтовували доцільність впровадження інтерактивних форм і методів у виховний процес, активно дискутували, обмінювалися досвідом роботи.

     Про організацію роботи педагога-організатора  учасникам семінару розповіла директор ЦДЮТ К.П.Римбалюк.

     Т.В. Печонкіна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту, ознайомила присутніх із переліком конкурсів на 2018-2019 навчальний рік.

     Педагогом-організатором Родниківської школи О.В. Матрос було організовано демонстрацію заходу святкування «Happy Halloween». Вся школа була стилізовано оформлена: повсюди були кажани, гарбузи, павутина …

     Учні школи, вихованці ЦДЮТ (керівник гуртка «Українська мова»   Л.Д. Лебедєва),  підготували презентацію, з якої педагоги-організатори довідалися про походження, традиції, символіку даного свята.

     Учасники семінару із задоволенням переглянули дефіле учнів у маскарадних костюмах.

     На згадку про цей день педагоги власноруч виготовили магніт-«привид» (керівник гуртка ЦДЮТ «Чарівна глина» І.В.Романчук)

     Було досить моторошно, але цікаво …« повернутися до списку новин