Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про відзначення Дня партизанської слави

     22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної вдячності й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам нацистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Традиційно з цим святом учні Родниківської школи вітають колишню партизанку, жительку села – Маньківську Зінаїду Іванівну.

     До Дня партизанської слави вчитель історії Л.М. Бусуйок провела тематичні заходи з учнями 7-11 класів. Так, учні 7-А класу переглянули відеофрагмент «Карпатський рейд С. Ковпака», а учні 7-Б класу ознайомилися з світлинами відомих партизан. Вихованцям 8-9 класів продемонстрували фільм «Партизани 1941 року». Старшокласники працювали з джерелами та історичними матеріалами «Партизани в роки війни» та «Партизани на Черкащині».

     З метою належного відзначення Дня партизанської слави в  Дмитрушківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів підготовлено та проведено ряд  заходів, а саме: проведено тематичні уроки мужності «Подвиги підпільно-партизанського руху в роки Другої світової війни»; конкурс інформаційних листівок «День партизанської слави»; організовано тематичну виставку в бібліотеці школи.« повернутися до списку новин