Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Новий освітній простір для нової української школи»

       «Збиратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх» (Генрі Форд).

     Під таким гаслом на базі навчальних закладів Звенигородського району: Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю  Черкаської обласної ради та Моринський  навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" імені Тараса Григоровича Шевченка Звенигородської районної ради  відбувся районний семінар для заступників директорів  з навчально-виховної роботи на тему «Новий освітній простір для нової  української школи».

     Учасників заходу привітала завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Звенигородської РДА Кульбаченко О.В., яка розповіла про  освіту району та побажала учасникам семінару плідної праці.

         В ході семінару заступники директорів  відвідали  Національний  заповідник „Батьківщина Тараса Шевченка”  в с. Шевченкове та садибу-музей Т.Шевченка в с. Моринці.

     Учасники обмінялися думками з теми семінару, відмітили результативність роботи адміністрації щодо створення  умов для навчання дітей 1 класу, висловили вдячність за  проведення виїзного семінару.

 

 

Завідувач РМК                                                                    І.М.Світова« повернутися до списку новин