Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення виїзного практичного семінару для керівників закладів загальної середньої освіти

   26 жовтня 2018 року відбувся виїзний практичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти. Мета семінару: оглянути стан впровадження освітнього середовища за новою освітньою програмою «Нова українська школа».

   Під час семінару керівники закладів освіти мали можливість відвідати 3 освітні заклади: Бабанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Гродзевську філію Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та майбутню Оксанинську філію Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

   Керівники відвіданих закладів освіти відмітили те, що у 2018/2019 навчальному році значно покращилася матеріально-технічна база їхніх закладів. На даний час кабінети  початкової школи (1 клас) забезпечено ноутбуком, телевізором з діагоналлю 43 дюйма та принтером. У Бабанській та Оксанинській ЗОШ І-ІІІ ступенів наявні  одномісні парти.

     Під час відвідання Оксанинської ЗОШ учасникам семінару продемонстровано матеріально-технічне забезпечення закладу. Директор школи Науман О.О., розповіла про підготовку освітнього середовища для впровадження нового державного стандарту початкової школи. Зауважила, що завдяки плідній співпраці  із сільським головою та приватними підприємцями і власним силам педагогічного колективу заклад освіти підготовлено до нового навчального року. Керівники закладів освіти відвідали спортивну залу  і мали можливість переглянути підготовку до обласних змагань з пішохідного туризму.

       Начальник відділу освіти, молоді та спорту Бондар Б.Б.  наголосив, що учні Оксанинської ЗОШ І-ІІІ ступенів є постійними переможцями обласних етапів конкурсу «Осінній лист» та у відкритих  змаганнях з пішохідного туризму в приміщеннях. Також зауважив, що в Уманському районі наявна лише одна спортивна зала, яка обладнана для підготовки дітей до пішохідного туризму та рекомендував керівникам закладів освіти співпрацювати з Оксанинською ЗОШ І-ІІІ ступенів щодо впровадження в їхніх закладах гуртка «Пішохідний туризм».

     Завітавши до Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасники семінару відмітили те, як радикально осучаснено приміщення закладу. Починаючи від оздоблення шкільних коридорів та наповнення матеріально-технічної бази закладу.

     У закладі наявний сучасний комп’ютерний клас для середньої та старшої ланки, сучасний комп’ютерний клас для початкової ланки (єдиний в районі), облаштовано сучасним обладнанням кабінет 1 класу, придбано кабінет математики, навчальний комплекс «LEGO».

      Директор школи Жмуденко Н.С. відмітила, що про  створення комфортних умов для навчання та виховання дітей подбали: Черкаська обласна державна адміністрація та обласна рада, Уманська районна державна адміністрація та районна рада, відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА, Бабанська селищна рада.

    Бержанір Г.І., методист РМК ще раз наголосила про методичні рекомендації щодо впровадження освітньої реформи «Нова українська школа».

       Підвівши підсумки семінару, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бондар Б.Б.  наголосив, що з метою підготовки освітнього середовища для впровадження нового державного стандарту початкової школи придбано та роздано в заклади освіти набори «Lego» та  «Six Bricks». Усі заклади загальної середньої освіти отримали ноутбуки для кабінетів початкової школи (1 клас), придбані на умовах співфінансування (державний та районний бюджети). За рахунок залишку коштів освітньої субвенції за минулий рік у 1 клас замовлено телевізори діагоналлю 43 дюйма та принтер), на часі очікується дидактичний матеріал та одномісні парти.« повернутися до списку новин