Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Засідання методичного об’єднання керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості

     «Якщо правильно пояснити людям  «навіщо», то вони знайдуть спосіб  «як». Саме з цитати Джордана Белфорда  розпочалось методичне об’єднання  керівників гуртків  Центру дитячої та юнацької творчості, яке відбулося 6 вересня 2019 року.

     В.о. директора В.Л. Сироєжко проаналізувала роботу методичного об’єднання за минулий рік. Окреслилаосновні завдання роботи Центру ДЮТ, визначила вимоги до ведення документації керівників гуртків та організації районних заходівна 2019/2020 навчальний рік..

      Методист Ю.В.Майдебура надала розгорнутий аналіз ведення журналів гурткової роботи за минулий рік та ознайомила з методичними рекомендаціями щодо їх оформлення. Також педагоги отримали чіткі інструкції щодо створення навчальних програм з позашкільної освіти та ознайомилися з переліком Типових програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Усі керівники гуртків отримали повний пакет документів для організації гурткової роботи у навчальних закладах освіти.

    «Від результатів праці кожного залежить добробут нашого колективу»,-  саме такими словами розпочала свій виступ культорганізатор О.С.Вєтрова. Ознайомила присутніх з досягненнями гуртківців позашкільного закладу  за 2018/2019 навчальний рік. Відзначила, що вихованці ЦДЮТ мають такі результати: 25 грамот та дипломів районного рівня, 37 -  обласного рівня та 2 – Всеукраїнського. Також присутні мали змогу ознайомитися з орієнтовним переліком конкурсів, змагань, конференцій та виставок на наступний рік.

       У ході засідання були розглянуті окремі питання щодо збереження контингенту вихованців, залучення до гурткової роботи дітей соціальних категорій, створення умов для  пошуку, розвитку і підтримки юних обдарувань в системі позашкільної освіти.

      Отож, бажаємо усім педагогам в новому навчальному році творчих звершень, обдарованих вихованців та високих результатів!   « повернутися до списку новин