Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Новини

Заходи із відзначення Дня Європи в Україні в Колодистенській ЗОШ I-III ступенів

Дата створення: 11:05 26.05.2018

  З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі, протягом квітня – травня 2018 року в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені наступні заходи:

День Європи в Україні

Дата створення: 08:55 23.05.2018

      З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка проведено низку заходів з приводу цього свята.

В Уманському районі активно готуються до оздоровлення та відпочинку дітей

Дата створення: 00:46 23.05.2018

     21 травня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк відбулося засідання координаційної ради райдержадміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді.

Про проведення збору-наради та навчання для кухарів, завгоспів та медичних сестер

Дата створення: 00:38 23.05.2018

     У зв’язку з надзвичайною ситуацією (масове отруєння невідомою речовиною), що виникла в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, 18 травня 2018 року у  великій залі приміщення Агропромислового комплексу проведено збір-нараду та навчання для кухарів, завгоспів та медичних сестер за участю: Бондаря Б.Б., начальника відділу освіти, молоді та спорту, Качанової Л.П., начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Черкаській області та працівників відділу освіти, молоді та спорту. 

День вишиванки в Доброводівському навчально-виховному комплексі імені Миколи Руденка

Дата створення: 17:17 20.05.2018

     День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.

День вишиванки у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Дата створення: 23:45 17.05.2018

   17 травня у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Перлини майбутнього – 2018

Дата створення: 23:31 17.05.2018

   Традиційним для Уманського району стало збиратися навесні для підведення підсумків роботи та відзначення кращих, учнів, які плідно працювали цей рік та їх наставників. Цього року свято було проведено 15 травня. 

«Ви – нове покоління українців», – очільник області вручив відзнаки школярам

Дата створення: 23:12 17.05.2018

     Сімдесят старшокласників із усієї області отримали відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни». Вони найкраще серед однолітків опанували військово-патріотичну підготовку.

Field Day

Дата створення: 22:57 17.05.2018

    У рамках співпраці з Корпусом миру США в Україні та з нагоди відзначення Дня Європи 11 травня на стадіоні села Родниківка відбулося спортивне свято «Field Day», учасниками якого стали всі учні та вчителі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка.

Всесвітній день вишиванки

Дата створення: 22:11 17.05.2018

   15 травня у Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка вчитель мистецтва В. С. Маціборко провела виховний захід «А над світом українська вишивка цвіте», присвячений Всесвітньому дню вишиванки – міжнародному святу, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.