Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ХХІІ спартакіада серед працівників освіти Уманського району

         24 жовтня 2018 року на базі Собківського НВК фінішувала ХХІІ спартакіада  серед працівників освіти Уманського району. Фінальна частина спартакіади складалася з 5 видів спорту: настільного тенісу, дартсу, шашок, зі стрибків у довжину з місця, перетягування канату.

     В змаганнях взяли участь 83 спортсмени із 11 навчальних закладів району.

     За підсумками напруженої  боротьби визначилися переможці та призери в загальнокомандній та особистій першості.

         В особистій першості з настільного тенісу призові місця серед жінок завоювали: Мандриця Олена (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Бондар Віра (Полянецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Манькута Олена (Ладижинська ЗОШ І-ІІІст.), серед чоловіків: Чопенко Ігор (Паланська ЗОШ І-ІІІст.), Сушкета Володимир (  Іванівська ЗОШ  І-ІІ ст.), Ніктініс Борис (Городецька ЗОШ І-ІІІст.).

         У змаганнях з дартсу найточнішими серед жінок виявилися: Назаренко Валентина(Полянецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Клименко Людмила  (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чернишова Зіна (Собківський  НВК), серед чоловіків: Прищепа Олег (Собківський  НВК), Ядак Олександр (Кочержинський НВК), Шмалюх Сергій (Полянецька ЗОШ І-ІІІст.)

         З шашок серед жінок призові місця зайняли: Довгопола Оксана  (Сушківська ЗОШ І-ІІІст.), Цуруль Тетяна (Паланська  ЗОШ І-ІІІст.), Пічкур Ірина (Собківський НВК), серед чоловіків: Прищепа Олег (Собківський НВК), Сокіл Петро (Іванівська ЗОШ І-ІІІст.), Ващенко Олександр (Дмитрушківська ЗОШ І-ІІІст.)

         В змаганнях зі стрибків у довжину з місця перемогу серед жінок святкували: Дубельт  Ольга (Дмитрушківська ЗОШ І-ІІІст.) Оверчук Людмила (Іванівська ЗОШ І-ІІІст.), Драч Оксана (Паланська ЗОШ І-ІІІст.), серед чоловіків: Драч Констянтин (Паланська ЗОШ І-ІІІ ст.), Пею Богдан (Городецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Колесник Максим (Полянецька ЗОШ І-ІІІ ст).

          Особливий інтерес викликали змагання з перетягування канату. Перемогу отримала команда Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце в команди Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце у Собківського НВК.

          За результатами змагань в усіх видах спорту в загальнокомандній першості  переможцем спартакіади  визнано  команду  Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. на другому місці працівники Собківського НВК, на третьому місці -  Паланська ЗОШ І-ІІІ ст.

         Переможці та призери спартакіади нагороджені грамотами, дипломами, медалями та цінними подарунками, а команда-переможець перехідним кубком.       

 

Підсумкова таблиця виступів команд в XXII профспілковій спартакіаді працівників  освіти Уманського району 2018 року



« повернутися до списку новин